• phone 077-8040018
 • ‫אחריות‬

  ‏‫

  דוטאש מתחייבת כי כל אחד ממוצריה נקי מפגמים בחומר ו/או הביצוע. בכפוף למגבלות והחרגות שבמסגרתה, דוטאש, על פי שיקול דעתה הבלעדי במסגרת האחריות המוגבלת של 12 חודשים, תחליף או תתקן פגם בייצור במוצר או ברכיבים דומים.

  ‬ ‏‫

  עץ, שהוא חומר טבעי יהיה בעל כמה פגמים, גיוון בצבע/גימור או אי-דיוקים קטנים, הנחשבים לחלק מיופיו הטבעי. וריאציות טבעיות בצבע, קשרים, סימני לחץ וכדומה אינן נחשבות לפגמים בעבודה ובחומרים. עבור ריהוט עץ חיצוני, הידרדרות מסוימת תתרחש עקב השפעת מזג האוויר למרות מיטב הטיפולים. משטחי העץ עלולים לייצר שקעים, שריטות וכדומה אם לא משתמשים ומטפלים בהם כראוי. המשתמשים צריכים גם להיות מודעים לכך שכל גימור פני השטח מתרכך עם הזמן.

  ‬ ‏‫

  העיצובים שלנו מתפתחים לאורך זמן וייתכן שיהיו הבדלים בזוויות, באלמנטים וכדומה בהשוואה למה שניתן לראות באתר. לכל רהיט אשר נעשה בעבודת יד באופן אינדיבידואלי, ייתכן שינוי קל בגודל, בצורתו ובגימורו. לבד בעבודת יד ייתכנו שינויים בהדפס, בצבע, בפאצ’ים, בתבניות וכדומה.

  ‬ ‏‫

  מגבלות, אי הכללות ותנאי אחריות

  ‬ ‏‫
  1. האחריות מתחילה בתאריך הרכישה כפי שדווח בחשבונית.
  2. דוטאש דורשת הוכחת רכישה מהקונה המקורי.
  3. יש להודיע לדוטאש על כל פגם ולתת לה אפשרות לתקן אותו; כל עבודת תיקון המבוצעת על ידי צד ג’ תבטל אחריות זו.
  4. האחריות אינה חלה על בלאי רגיל, שקעים, שריטות או הידרדרות רגילה המתרחשת במהלך השימוש הרגיל. דהייה, קשרים נפתחים, סדקים והתפצלויות עקב התרחבות והתכווצות רגילות של העץ היא תגובתו לשינויים אקלימיים בסביבתו. זוהי הידרדרות צפויה לאורך תקופה שאינה מכוסה באחריות.
  5. האחריות דורשת שהמוצר לא עבר שימוש לרעה, טופל בחוסר זהירות, ניזוק בכוונה, הוזנח או שהיה משומש בתנאים חריגים כמו שריפה, הצפה, מזג אוויר חריג, מעבר דירה וכדומה. לדוגמא, יש להשתמש בכיסאות למטרה ישיבה ולהישען לאחור על שתי הרגליים האחוריות עלול לגרום נזק לרהיט. אין לשבת או לעמוד על שולחנות. נזקים הנגרמו לרהיטים על ידי שימוש לרעה, כוח או טיפול לא נכון אינם מכוסים.
  6. האחריות מחייבת שלא עברו שינויים במוצר בשום צורה שהיא.
  7. תקלה בחומרה הדורשת שינויים בהגדרות, כגון זו של תעלות המגירה וצירי הדלתות, בורג משוחרר וכדומה, אינן מכוסות באחריות.
  8. מגירות/דלתות עלולות לזוז בצורה חופשית או מתוחה בגלל השוני הגבוה בלחות ובטמפרטורה באווירה הסובבת. אלה אינם מכוסים במסגרת האחריות.
  9. אם יש להחליף מוצר או חלק ממנו והמוצר או החלק המסוים ממנו כבר אינו זמין, דוטאש שומרת לעצמה את הזכות להשתמש במוצר או חלק דומה חלופי.
  10. אחריות מוגבלת זו מספקת כיסוי לרוכש המקורי בלבד ואינן חלות על שימוש מושכר או מסחרי.
  11. נזקים הנגרמים על ידי המוביל בזמן המעבר יטופלו לפי הנורמות של המוביל וסוכנות הביטוח. יש להודיע על נזקים כאלה באותו יום עם קבלת הסחורה ויש להודיע על כך לסוכן המשלוח במועד המשלוח.
  12. יש לפתוח את כל הרהיטים ולבדוק אם קיימים פגמים/נזקים. יש להודיע על כל סוגיה כזו תוך 24 שעות מרגע קבלת הסחורה. שום בקשה לאחר 24 שעות לא תיבחן. אם הרהיטים לא עתידים להיות בשימוש בזמן הקרוב, רצוי שהם ייפתחו ויישמרו במקום בטוח וקריר כדי למנוע נזק מקרי ונזקי חום.
  13. החזרת טובין במקרה של נזק בזמן המשלוח צריכה להיות באריזה המקורית שקיבל הלקוח.
  14. עלות ההובלה של סחורות לתיקון או החלפה תישא על ידי הלקוח, למעט החלפה עקב נזק בזמן המשלוח אשר דווח ורק אם דווח בזמן המשלוח.
  ‬ ‏‫

  שום אחריות מפורשת אחרת לא נעשתה או תיעשה תחת דוטאש בייחוס לרהיטים ולחלקיהם, או לתפעול, לתיקון או להחלפה של הרהיטים וחלקיהם.

  Sale

  Unavailable

  Sold Out